14 лютого - День Святого Валентина- день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття- про кохання.
У Мар'ївському НВК у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.
Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже "Скринька кохання"була переповнена валентинками.На перерві працювала радіо-лінійка та грала музика про кохання. Всі бажаючи могли замовити улюблену композицію.
Також були стенди, де діти могли зізнатися в коханні школі, вчителям, друзям.
Отже День закоханих - свято чудес, яскравих вражень і кохання.
Блог президента Мар'ївського НВК.
вторник, 14 февраля 2017 г.
суббота, 11 февраля 2017 г.
Міністр освіти Лілія Гриневич наголошує, що старшокласникам необхідно надати право вибору предметів. За її словами, варто дати дитині вибрати свій профіль, а ті предмети, які необхідні їй для гармонізованого розвитку і цілісного світогляду, включити в інтегровані курси. Чи варто інтегрувати предмети у школі? http://osvita.ua/news/polls/54448/
12 способів дізнатися, як справи у дитини у школі, не питаючи про це 👇
➡ Скажи мені, що тебе сьогодні змусило сміятися?
➡ Якби ти міг вибирати, з ким би ти хотів сидіти в класі? А з ким би точно не хотів сидіти? Чому?
➡ Розкажи про улюблене місце у школі.
➡ Кому ти сьогодні допоміг?
➡ Розкажи мені, що нового ти дізнався сьогодні?
➡ Чи було тобі сьогодні сумно?
➡ Чого б тобі хотілося менше робити у школі?
➡ Де ти найчастіше відпочиваєш на перервах?
➡ Якби завтра ти став учителем, що б ти зробив?
➡ Якби ти міг помінятися з кимось у класі місцями, хто б це був? Чому?
➡ Хто найсмішніший учень у вашому класі? Чому він такий смішний?
➡ Про що б ти ще більше хотів дізнатися у школі?
#школа #виховання #навчання #психологія #Learning_ua
Дізнавшись про цю гру, я була в повному шоці. Шановні батьки та вчителі, прошу вас , звернітт увагу на прведінку ваших визованців, дітей. Мені не все одно до молодого українського покоління, тож і ви не будьте осторонь!!!!
http://okok.life/life/igra-kotoraya-lishaet-zhizni-podrostkov-roditeli-budte-vnimatelny/
На что обратить внимание ?
1. Подросток не высыпается, даже если рано ложится спать. Проследите, спит ли ваш ребенок в ранние утренние часы.
2. Рисует китов, бабочек, единорогов.
3. Состоит в группах, содержащих в названии следующее: «Киты плывут вверх», «Разбуди меня в 4.20», f57, f58, «Тихий дом», «Рина», «Ня.пока», «Море китов», «50 дней до моего…».
4. Закрыл доступ к подробной информации. В переписке с друзьями (на личной «стене») есть фразы «разбуди меня в 4.20», «я в игре». ОПАСНО, если появляются цифры, начиная от 50 и меньше.
5. Переписывается в мессенджерах с незнакомыми людьми, которые дают странные распоряжения.
Цікаві факти про шкільну освіту у різних країнах
Шкільна освіта є тією базою, на фундаменті якої будується якщо не професійне життя людини, то принаймні її можливість обрати майбутню спеціалізацію вищої освіти. Але при цьому шкільна пора має немало особливостей у різних країнах світу. Іноді йде мова саме про тонкощі системи викладання, а інколи — про особливості менталітету народів далеких країв, що теж відображається на навчальному процесі.
Азія, Америка, Європа — кожна частина світу має щось особливе, коли йде мова про шкільну освіту. Немало є й цікавих традицій. Наприклад, в Уругваї шкільного вчителя вітають поцілунком. Це не вважається фамільярністю, адже у цій країні дружній поцілунок у щоку — звичайний спосіб дружнього вітання. А у Японії у кожній школі є свій дієтолог. Таким чином країна намагається турбуватись про здоровʼя підростаючого покоління. Це особливо важливо та доцільно, враховуючи великі навантаження на школярів. Є й традиції, які здаються дивними та навіть неприємними для представників більшості народів. Наприклад, у школах Північної Кореї існує досі сильна пропаганда ненависті до США та інших капіталістичних країн. Дітям дають стріляти з іграшкової зброї у портрети політиків Америки та вчать пісень, в яких ті висміюються.
Але якою б цікавою чи дивною не була та чи інша культура, для нас важливо, як це відображається на результаті навчального процесу.
https://www.learning.ua/blog/201702/tsikavi-fakty-pro-shkilnu-osvitu-u-riznykh-krainakh-svitu/